KONTAKTY

Interiery LENKA
Zahradní 467
675 22 Stařeč
tel: 724 876 661
napište nám
schůzku nutno domluvit telefonicky či e-mailem
www.interiery-trebic.cz

Postele, rošty, matrace / Matrace

Matrace pro vaše zdravé spaníRelaxaci,
dokonalý spánek, absolutní regeneraci, to vše Vám pomůže zlepšit správný výběr matrace do postele. Matrace je nezbytnou součástí každé postele. Velice kvalitní a neustále zdokonalované materiály používané při výrobě matrací využívají poznatků z anatomie a potřeb lidského těla.

Pěny se umí dokonale přizpůsobit tvaru lidského těla. Široká škála materiálů - PUR pěny, HR studené pěny, „tzv.líné“ Visco pěny, NAWAPUR studené pěny s verenda olejem, IYOS studené pěny se sojovým olejem, latexová jádra a desky z kokosových vláken nabízí možnost výběru té nejvhodnější matrace do postele.

Momentální světovou novinkou jsou luxusní matrace z CELLPUR pěn v řadě DEEVY collection. Rozdílné vlastnosti pěn a jejich kombinace také určují přednosti jednotlivých matrací.

 

V naší nabídce naleznete matrace od českého výrobce D.P.V., s.r.o.

Atypické rozměry požadované matrace uveďte, prosím, v poznámce. Obratem Vám zašleme zda lze matraci daných atypických rozměrů vyrobit a za jakou cenu. (Matrace od D. P. V., s. r.o. mají do rozměrů - šíře 90 cm a délky 200 cm stejnou cenu s uvedenými typickými rozměry).