KONTAKTY

Interiery LENKA
Zahradní 467
675 22 Stařeč
tel: 724 876 661
napište nám
schůzku nutno domluvit telefonicky či e-mailem
www.interiery-trebic.cz

ZBOŽÍ V AKCI

cena 474,00 Kč (18,96 EUR)

KONTAKTY » O nás
O NÁS

Vítejte na stránkách naší firmy Interiery Lenka


Jsme firma zabývající se řešením staveb od projektu až po realizaci. Naším cílem je zákazníkovi co nejvíce ulehčit cestu k vlastnímu bydlení, či pořízení nemovitosti. Rádi Vám zpracujeme pouze dílčí části celého maratonu činností týkající se staveb, ale můžete si u nás objednat i stavbu komplet na klíč včetně realizace interiéru a exteriéru.  Vše děláme pro to, aby zákazník byl s naší prací maximálně spokojený. Vyřešíme Vám novostavbu, rekonstrukci, případně i dílčí úpravy nemovitostí a to nejen pro bydlení. Poradíme s účinným zateplením, odvlhčením či odstraněním jiných problémů trápících mnohé stavebníky. To vše za použití moderních prostředků a technologií, ovšem při uznávání tradičních hodnot.

Z dlouholetých zkušeností v oboru stavebnictví jsme dospěli k závěru, že v dnešní chaotické době, kdy spousta lidí má málo volného času, je důležité, aby firma byla schopna zákazníkovi předat stavbu na klíč se vším všudy a on si ji měl možnost v co nejkratší době a bez problémů užívat.

Stavbu je důležité řešit jako celek, to znamená, aby vzhled budovy byl vhodný do daného prostředí, aby interiér navazoval na vnější vzhled domu a jeho exteriér a vše tvořilo jednolitý celek, ve kterém se majitel bude po celou dobu užívání dobře cítit. Interiér je věc velmi specifická a musí být šitá zákazníkovi na míru. Je důležité interiér a exteriér domu řešit už ve fázi zpracování projektové dokumentace, aby později nevznikaly problémy s rozvody, vývody, technickým vybavením, aby v interiéru bylo možné rozmístit vše, co klient potřebuje ke svému spokojenému životu a aby nebylo nutné novou nebo nově zrekonstruovanou stavbu následně stavebně upravovat. Nejenže toto majiteli narušuje požitek z nového bydlení, ale značně to stavbu prodražuje. Výsledkem je potom pouze nespokojený majitel.