KONTAKTY

Interiery LENKA
Zahradní 467
675 22 Stařeč
tel: 724 876 661
napište nám
schůzku nutno domluvit telefonicky či e-mailem
www.interiery-trebic.cz

ZBOŽÍ V AKCI

cena 474,00 Kč (18,96 EUR)

Úvod »Zahradní nábytek » Slunečníky

Slunečníky

 

Posezení na terase během letního období Vám zpříjemní zahradní slunečník. Nejen že Vám poskytne ochranu před slunečním žárem, ale také esteticky doplní celý koncept terasy. Slunečníky dodají volným chvilkám na zahradě příjemnou intimitu a vytvoří pocit soukromí.

 

 

Doppler slunečníky se vyznačují vysokou odolností, dlouhou životností a komfortně jednoduchou obsluhou. Nabízíme široký sortiment slunečníků, které jsou rozděleny do kategorií podle typu. V případě, že si nejste jisti správnou volbou, kontaktujte nás a my Vám vhodný slunečník pomůžeme vybrat.

Jejich kvalitu dokládají i certifikáty jakosti od renomovaných institutů (certifikace TÜV SÜD, LGA). Vysoký důraz je kladen na konstrukci odolnou proti povětrnostním vlivům, snadné ovládání a bezpečnou manipulaci. Samozřejmostí jsou také kvalitní potahy s impregnací a dobrou stálobarevností.
V této kategorii naleznete rovněž příslušenství, jako jsou stojany, sokly, kotvy do země nebo ochranné obaly na slunečníky. Čím větší plocha slunečníku, tím důkladnější musí být kotvení. U příslušenství pro vybraný zahradní slunečník je kladen důraz nejen na bezpečnost ukotvení, ale také na design. Je důležité, aby celkový koncept kombinace slunečníku a jeho ukotvení i zahradního nábytku byl ucelen.